Krajina s mladými pasáčky
pestrá malba na porcelánu, sign. a dat dole uprostřed Reinhold Ullmann 1874, 16 x 21 cm, zlacený rám (Zí)
05.03.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 15.000,-
CZK 23.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 15.000,-
Krajina s mladými pasáčky
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |